€ Do uzg.

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kosmetyków w Wuppertal 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuppertal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 13, 2023 02:35

Dla pakowaczy od zaraz w Wuppertal oferta ciekawej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca pomaga w znalezieniu własnego zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Wuppertal, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • praca manualna, głównie przy pakowaniu kosmetyków
  • do zadań należeć będzie także napełnianie opakowań, etykietowanie, obsługiwanie taśmy produkcyjnej, prace magazynowe i porządkowe
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • staranność, zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę – podpisanej na rok
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • liczne dodatki do pensji podstawowej – dodatek dla kierowcy, system poleceń pracowniczych, za pracę w godzinach nocnych, za nadgodziny
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę:

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/PRODUKCJA-PAKOWANIE-KOSMETYKOW—PRACA-OD-ZARAZ/75928/

ID ogłoszenia: 85563bc9e2d5df21