€ 2450/mc + dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji lodów 2022 fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2022 01:15

Oferta pracy w Niemczech z fabryki w Berlinie przy produkcji lodów. Od zaraz zatrudnienie 2022 dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2450 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji lodów i deserów mrożonych
  • do zadań należeć będzie samodzielna obsługa urządzeń, wykładanie opakowań na taśmę, pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, napełnianie opakowań itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • pełna punktualność
  • solidność
  • sumienność
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w wynajmowanych mieszkaniach
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • umowę o pracę na czas określony
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowo z załączeniem dokumentów w postaci CV na adres:

  • stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 08/22”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 207631085d915192