€ 13,50/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie zoologicznym Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 22, 2022 02:51

Oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni zoologicznej od zaraz. Zatrudnienie w rejonie Lipska przy komisjonowaniu także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu art. zoologicznych

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zadnia:

  • kompletowanie i pakowanie zamówień
  • przyjmowanie dostaw
  • kontrolowanie jakości produktów i spisywanie stanów magazynowych
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • duża zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość, zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc przy relokacji
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie w języku polskim
  • zakwaterowanie zorganizowane w wynajmowanych mieszkaniach, koszt miesięczny to 250 euro miesięcznie od osoby
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • pracę na okres 3 miesięcy z opcją podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 590637bb01ed0a9c