€ od 12,20€/h +dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na budowie remonty i wykończenia Fryburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fryburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 4, 2020 03:45

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka we Fryburgu z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu płatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Pensja: od 12,20 euro brutto na godzinę pracy plus 25% dodatkowo za pracę w godzinach nadliczbowych

Lokalizacja: Fryburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prace remontowo wykończeniowe, polegające na demontażu oraz montażu
  • obowiązkiem będzie praca przy zabudowie suchej, wykonywanie zadań konstrukcyjnych, budowanie dachów, malowanie, gruntowanie, szpachlowanie, gipsowanie, układanie płytek

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • brak uzależnień
  • posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od stycznia 2021
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • płatny urlop – 30 dni/rok
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę – nie na podstawie działalności gospodarczej
  • zamieszkanie płatne – część bierze się na siebie pracodawca

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej

  • serzpol64@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-od-zaraz-bez-jezyka-we-fryburgu/

ID ogłoszenia: 4195fc8b7190881f