€ 13/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na budowie przy wykończeniach Kiel 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kiel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2022 02:06

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Kiel przy wykończeniach-remontach. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka w budownictwie 2022. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: okolice Kiel, Niemcy

Pensja: 13 euro na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy wykończeniach
  • pracownik będzie zajmował się montażem regipsów, szpachlowaniem, malowaniem, tynkowaniem,
  • obowiązkiem będzie także montowanie mebli kuchennych i samodzielne układanie podłóg z PCV

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • umiejętność wydajnej pracy w grupie
  • wysoka motywacja
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 180 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • przyjazną atmosferę i fajny zespół
  • na miejscu kontakt do biura rozliczeniowego
  • wsparcie przy założeniu konta czy sprawach urzędowych
  • zarobki wpłacane raz w miesiące do 10 lub rozliczenia co 2 tygodnie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt codziennie do 20:00 pod numerem:

  • +49 1577 1356631

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-przy-wykonczeniach-kiel/

ID ogłoszenia: 688624b175cd1365