€ 1200 +mieszkanie

Bez znajomosci języka Niemcy praca dla par od zaraz przy pakowaniu kosmetyków, suplementów w Pohlheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pohlheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 6, 2020 04:12

Firma z Pohlheim zatrudni od zaraz pakowaczy także bez znajomości języka. Propozycja pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu kosmetyków i suplementów diety. Zakwaterowanie dla chętnych zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków i suplementów diety

Miejsce zatrudnienia: Muggensturm i Pohlheim, Niemcy

Pensja: 1100 do 1200 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na produkcji przy pakowaniu kosmetyków oraz suplementów diety
  • pracownik będzie ponadto odpowiedzialny za sortowanie produktów oraz przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki na poziomie 1100 do 1200 euro do ręki
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • na miejscu zagwarantowane jest zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: https://app.hrappka.pl/offer/view/327872753026c710c118b567a4ddc5d2/6556/widget-3?lang=pl

ID ogłoszenia: 6075e619ee14393a