€ 2900+dieta, zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca dla kierowcy kat.B od zaraz – dostawcy zakupów w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 28, 2020 03:20

Dla kierowców kat.B także bez znajomości języka do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na stanowisku dostawcy zakupów w Kolonii, w delikatesach internetowych. Zakwaterowanie na miejscu będzie zorganizowane darmowo.

Stanowisko: Kierowca kat.b

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2900 euro brutto miesięcznie + dodatki

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca jakie kierowca kat.B dla delikatesów internetowych, sprzedających produktu na terenie Kolonii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek towarów na samochód, dostarczenie do klienta oraz pobranie opłaty
  • konieczne jest dbanie o samochód służbowy – tankowanie, oddawanie na myjnie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • brak punktów karnych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • stabilność psychiczna
  • punktualność, zorganizowanie, solidność, sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na stałe w Niemczech
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • rocznie 30 dni urlopu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie dla pracownika  i jego rodziny
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach
  • uniform służbowy
  • środki ochronne – maseczki, rękawiczki, płyn do dezynfekcji rąk

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/08/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-kolonia/

ID ogłoszenia: 1185f3b0508c063a