€ 14,50/h brutto

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2022 02:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Berlinie także bez znajomości języka i doświadczenia przy myciu i sprzątaniu aut.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie urządzeń oraz korzystanie ze specjalnej chemii do sprzątania
  • praca polega na sprzątaniu wnętrz, myciu i polerowaniu zna zewnątrz, ozonowaniu, praniu tapicerki itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne premie motywacyjne
  • pracę w zgranym zespole
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny
  • opcja podjęcia zatrudnienia na stałe

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-z-berlina/

ID ogłoszenia: 609624b1379bcc9e