€ 13,25/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie lodów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 19, 2020 04:12

Atrakcyjne ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Umowa: na pół roku

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Liczba wakatów: 5

Pensja: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce lodów oraz deserów mrożonych
  • praca wykonywana będzie w warunkach chłodniczych – pracodawca zapewnia niezbędną odzież ochronną
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości, dbanie o ciągłość a także pakowanie produktów

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy grupowej
  • samodzielność
  • motywacja
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana na każdym poziomie
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia częściowy zwrot kosztów przejazdu do Niemiec – wyłącznie na podstawie paragonów
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę na 6 miesięcy
  • darmowe zakwaterowanie z dostępem do internetu
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymogi proszone są o wysyłanie zgłoszeń na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns_bremen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/06/20

ID ogłoszenia: 285ec2e58a2cf66