€ 1700-1880 netto +zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie części rowerowych w Koblencji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Koblencja
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 28, 2022 02:43

Dla komisjonerów w Koblencji od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z częściami rowerowymi. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie na miejscu.

Data wygaśnięcia: 28-02-2022
Liczba wakatów: 2
Regiony: Niemcy Koblencja

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji/ magazynier

Miejscowość: Koblencja

Stawka: ok. 1700-1880€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Oczekiwania:

Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego
Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

Komisjonowanie towarów (części rowerowe)
Przyjmowanie, pakowanie i wydawanie asortymentu
Rozładunek towarów z ciężarówek

Oferujemy:

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem
System poleceń dla pracowników
Stała opieka koordynatora
Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
Podatki odprowadzane w Niemczech
Zwrot za odzież roboczą

* Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

Aplikacja:

Przez formularz na stronie – http://bit.do/magazyn-rowery

źródło: https://mondi-polska.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/315639/180/

ID ogłoszenia: 6461ef2088c3eb7