€ 10,50/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz zbiory malin, truskawek 2022 Garrel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Garrel
  • Opublikowany: maj 27, 2022 01:30

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach malin i truskawek od zaraz. Zatrudnienie 2022 na plantacji w Garrel dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie możliwe na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Garrel, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy zbiorach malin i truskawek na plantacji
  • zbiór truskawek trwa do 30 czerwca a malin do 15 sierpnia
  • praca dla kucharza oraz pomocy kuchennej również jest dostępna

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie również dla osób bez znajomości języka
  • umowę sezonową
  • wdrożenie w obowiązki
  • rekrutację w języku polskim

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerem:

  • 697 494 054

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-truskawek-malin-bez-jezyka-garrel-2022/

ID ogłoszenia: 468628fbfe775d2b