€ 13,50/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz sprzątanie-dezynfekcja autobusów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 9, 2021 02:47

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Zatrudnienie w Düsseldorf również dla osób bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka autobusów

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna na zmianie nocnej przy kompleksowym sprzątaniu środków komunikacji miejskiej
  • zadania polegają na myciu powierzchni, odkażaniu ( sprzątanie z użyciem chemii na bazie alkoholu, wycieranie dokładne poręczy przycisków itp.)
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu

Wymagania:

  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bezkonfliktowość i zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do wykonywania pracy zmianowej
  • dobra kondycja fizyczna
  • sumienność, pracowitość, zwinność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na konto pracownika przelewem
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • świadczenia zdrowotne
  • odzież roboczą
  • środki ochrony indywidualnej
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie od 150 do 200 € miesięcznie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • stałą umowę dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo z załączeniem dokumentu CV, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 07/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-dezynfekcja-autobusow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 60660e729ab2d563