€ 12,25/h + zakwaterowanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie keczupów dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 1, 2018 3:19 am

Oferujemy zatrudnienie dla par od połowy maja 2018 przy pakowaniu keczupów w Berlinie. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 12,25 na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca skierowana do par w fabryce na produkcji keczupów i sosów pomidorowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie produktów gotowych do opakowań zbiorczych
  • zadania przy linii produkcyjnej
  • inne prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność
  • zaangażowanie, rzetelność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu – pary zapewniony mają wspólny pokój w wynajmowanym mieszkaniu
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów od maja 2018, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 5335ae75a907616e

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie keczupów dla par Berlin”

  1. Perelka20021 na Maj 3, 2018 @ 12:58 pm

    2 panie zainteresowane ofertą 5335AE75A907616E