€ 10 euro/h + napiwki

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B – dostawcy pizzy Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 20, 2018 06:43

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B – dostawcy pizzy w Dortmundzie. Zatrudnienie bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Liczba miejsc: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy + napiwki

Zakres zadań:

  • jest to praca jako kierowca kat. B – dostawca pizzy
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwożenie pizzy zamawianej przez internet i na telefon
  • pracownik będzie pobierał opłaty i wydawał resztę
  • obowiązkiem będzie wydawanie paragonów

Oczekiwania:

  • punktualność
  • pilnowanie czasu i dbanie o odpowiednią szybkość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Uwaga! Pomimo, iż jest to oferta bez języka to pracownik przed podjęciem zatrudnienia będzie musiał nauczyć się niemieckich liczebników oraz kilku podstawowych zwrotów do obsługi klienta

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 10:00 – 18:00 lub 15:00 – 23:00 (w tym również co druga sobota i niedziela)
  • zapewnione auto służbowe klasy B (fiesta, corsa, clio)
  • pracownik otrzyma również smartfon z nawigacją oraz karta paliwowa
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne w 2-pokojowym mieszkaniu (koszt 250 euro za pokój)

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Dostawca pizzy, Dortmund 02/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 7025a8b481da31e9