€ 1350 netto + mieszkanie

Bez języka praca w Niemczech dla pomocy kuchennej od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 12, 2019 06:11

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla pomocy kuchennej w Dreźnie. Zatrudnienie dostępne bez znajomości języka, na miejscu zapewnione zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie (bezpłatnie).

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 1350 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Zakres zadań:

  • wspieranie prac na kuchni – pomoc w przygotowywaniu dań i dbanie o porządek
  • zadania polegają np. na przyjmowaniu dostaw i rozkładaniu składników – mycie owoców, warzyw, obieranie, krojenie mięsa, obsługiwanie urządzeń kuchennych, przygotowywanie narzędzi do pracy, praca  na zmywaku, samodzielne przygotowywanie prostych sosów czy mieszanie sałat

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • rzetelność, zaangażowanie, staranność, niezawodności
  • przyjazne nastawienie i zdolność do pracy w zespole
  • aktualne badania wykonane w sanepidzie do pracy z żywnością
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie przelewane na konto
  • pomoc w pierwszych dniach
  • legalne warunki zatrudnienia
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione na miejscu w dobrych warunkach
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomoc kuchenna/02/2019″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 685c61eca427e67