€ 1780-1980/mc

Bez języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu przekąsek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 8, 2019 06:24

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Oferujemy zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem od zaraz przy pakowaniu solonych przekąsek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz solonych przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu solonych przekąsek – czipsów, krakersów, paluszków
  • obowiązkiem będzie dbanie o wysoką jakość, zdejmowanie produktów z linii, obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • pracę do podjęcia od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres 3 miesięcy
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy
  • w cenie 180 euro miesięcznie zapewnione jest zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach lub za 250 euro pokoje jednoosobowe

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 02/Frankfurt nad Menem”

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-luty-2019-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 7525c5c83e50f70d

2 komentarze na “Bez języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu przekąsek Frankfurt nad Menem”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Bardzo proszę o kontakt.

    Pozdrawiam,
    Urszula Błądzińska
    516539512

  2. teresa56 na luty 23, 2019 @ 21:36

    Jestem zainteresowana tę ofertą pracy. Prosze o kontakt.
    tes039@gmail.com