€ 12-20/h

Bez języka praca Niemcy od zaraz na budowie remonty i wykończenia Mannheim 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 20, 2022 1:31 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 od zaraz na budowie w Mannheim przy remontach i wykończeniach obiektów.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Zarobki: od 12 do 20 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy

Obowiązki:

  • wykonywanie budowlanych prac wykończeniowych oraz remontowych
  • pracownik będzie zajmował się pracą przy zabudowie suchej, układaniem podłóg z PVC, montowaniem okien, drzwi, osadzaniem parapetów, układaniem płytek, malowaniem, tapetowaniem, szpachlowanie, tynkowaniem itp.

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • profesjonalizm
  • doświadczenie w pracy na budowie przy wykończeniach
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej

  • zamieszkanie w pełni wyposażonym lokum, koszt to 350 euro miesięcznie
  • wynagrodzenie wypłacane w dniu wyjazdu
  • legalne warunki zatrudnienia
  • system pracy – 3-5 tygodni i tydzień w Polsce – na święta/urlopy
  • pracę w zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • opcja pobierania zaliczek do 100 euro raz na tydzień – w soboty
  • legalną umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 888 484 888

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-od-zaraz-mannheim/

ID ogłoszenia: 9346284f4b1f376e