€ 11,25/h brutto

Bez języka praca Niemcy od zaraz dla kierowców kat.B w Uberze Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 20, 2019 04:28

Firma z Berlina poszukuje od zaraz dyspozycyjnych kierowców kat.B także bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy przewozie osób na zlecenie UBER-a. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku kierowcy kat.B przy przewozie osób
  • praca z użyciem aplikacji uber
  • przyjmowanie zleceń i obsługa tras zgodnie z mapą

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy pod presją
  • solidność
  • umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z klientami
  • przyjazne nastawienie
  • świetne zorganizowanie
  • prawo jazdy kat.b
  • świetna orientacja w terenie

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie dla pracowników w hotelu robotniczym za 350 euro miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • możliwość przejścia z umowy czasowej na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • samochód służbowy, kartę paliwową oraz smartphone do obsługi aplikacji

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber, Berlin 10/2019”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9025d841bd216a26