€ 9,82/h brutto

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory malin, truskawek 2022 Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 18, 2022 02:56

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2022 przy zbiorach malin, truskawek oraz ziemniaków. Zatrudnienie w Ulm dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Pensja: 9,82 na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja do sierpnia 2022

Wakaty: ok. 30

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym
  • prace na polu przy zbiorze owoców i warzyw
  • praca w tunelach
  • na plantacji uprawia się maliny, truskawki oraz ziemniaki
  • praca od wczesnych godzin porannych i popołudniowych, przerwa następuje w trakcie dnia w ciągu największych upałów

Wymagania:

  • wysokie zaangażowanie
  • dyspozycyjność od maja
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • przejazdy na miejscu
  • niemiecką umowę sezonową
  • zatrudnienie głównie dla emerytów, rencistów, studentów z ważną legitymacją-dla tych osób wyższe zarobki
  • wyższą o 1 euro/h stawkę od 1 lipca 2022
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 5 euro dziennie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • w języku angielskim i niemieckim pod numerem: (+49) 179/7694771
  • w języku polskim: (+48) 669643426
    można również przez aplikację Whatsapp.

Wiadomości prosimy wysyłać na adres:

  • info@gutmann-hof.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2022-bez-jezyka-zbiory-malin-truskawek-ziemniakow-dla-kobiet-ulm/

ID ogłoszenia: 411620e89a658b64