€ 2050/mc

Bez języka oferta pracy w w Niemczech dla par na magazynie obuwia od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 16, 2021 3:57 am
  • Wygasa: 13 dni, 9 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie obuwniczym. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Lipsku przy zbieraniu i pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie obuwniczym

Pensja: 2050 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako pomocnik w hurtowni obuwniczej
  • głównym obowiązkiem będzie kompletowanie oraz pakowanie zamówień zgodnie ze skanerem
  • pracownik będzie również zajmował się pilnowaniem porządku, rozładunkiem i rozkładaniem dostaw, wprowadzaniem danych do systemu komputerowego, przeprowadzaniem cyklicznych inwentaryzacji, kontrolą jakości towarów itp.

Wymagania:

  • otwartość, komunikatywność
  • gotowość do rozwoju i chęć podjęcia nauki języka niemieckiego
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • dostępność od zaraz
  • motywacja, sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • pierwszą umowę na okres próbny, a dla najlepszych pracowników opcja podjęcia stałej współpracy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pełne wsparcie w zaaklimatyzowaniu się oraz podjęciu legalnej pracy w Niemczech
  • stałe zatrudnienie w Niemczech
  • terminowe wypłacanie pensji przelewem na konto lub w gotówce do ręki za potwierdzeniem
  • zamieszkanie zorganizowane w pełni wyposażonych mieszkaniach – z pralką, lodówką wyposażeniem kuchni, koszt to 500 euro od pary lub 300 euro od osoby miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 02/2021” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 735602ab83b3a544