Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 13,25 +zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech pakowanie lodów od zaraz dla par w Dreźnie 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do lipca 2023
  • Opublikowany: marzec 28, 2023 01:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez języka oferta pracy w Niemczech pakowanie lodów od zaraz dla par w Dreźnie 2023

Opis

Od zaraz do lipca 2023 tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par w fabryce z Drezna. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu przez cały okres umowy.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Twoim głównym zadaniem będzie pakowanie lodów w pudełka zgodnie z wytycznymi firmy. Będziesz musiał być skrupulatny i dokładny, aby zapewnić, że każde pudełko jest wypełnione dokładnie tak, jak wymagane. Obsługa maszyn pakujących – będziesz musiał nauczyć się obsługiwać maszyny pakujące, które pomagają w procesie pakowania i sortowania produktów. Kontrola jakości – będziesz odpowiedzialny za kontrolę jakości produktów, aby upewnić się, że każdy produkt jest pakowany zgodnie z wymaganiami i jest odpowiednio oznakowany.

Oczekiwania:

Oczekujemy, że nasz pracownik będzie rzetelnie wykonywał swoje zadania, a także będzie dostępny do natychmiastowego rozpoczęcia pracy na okres 6 miesięcy. Doświadczenie w pracy na stanowisku pakowacza jest dodatkowym atutem, jednak nie jest to wymaganie konieczne. Oczekujemy punktualności, braku nałogów oraz schludności w pracy. Pracownik powinien także posiadać zdolność do pracy w zespole i wysoką sprawność fizyczną.

Zapewniamy:

W ramach naszych ofert zapewniamy naszym pracownikom gruntowne szkolenie w pierwszych dniach pracy. Oferujemy także bezpłatne zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy oraz pomoc polskojęzycznego rezydenta, który służy wsparciem w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z życiem codziennym w nowym miejscu. Zapewniamy także uniform służbowy oraz zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę. Oferujemy natychmiastowe zatrudnienie na pełny etat oraz pracę w systemie trzech zmian.

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Pakowanie lodów Drezno 2023, imię i nazwisko”

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych zgłoszeń. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 4056421cb748baef

    

ilość wszystkich wyświetleń: 162, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.