€ 16,25 €/h +mieszkanie

Pakowanie lodów od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2024
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2024 01:12

Dla par pakowaczy w fabryce z Drezna do podjęcia od zaraz tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie bez znajomości języka na linii produkcyjnej z zakwaterowaniem bezpłatnym na cały okres współpracy.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 16,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: maj 2024

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku Twoje główne zadania będą polegały na precyzyjnym pakowaniu lodów zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi na linii produkcyjnej. Ponadto, będziesz odpowiedzialny za etykietowanie i staranne pakowanie gotowych produktów, zadbanie o ich estetyczny wygląd oraz zapewnienie bezpieczeństwa podczas procesu pakowania.

Wymagania:

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od maja 2024 roku, wykazując elastyczność i gotowość do dostosowania się do wymagań terminowych.
  • Wysoka sprawność fizyczna, umożliwiająca efektywne wykonywanie obowiązków związanych z pracą na linii produkcyjnej.
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków oraz chęć ciągłego doskonalenia się, co stanowi kluczowy element osobistego i zawodowego rozwoju.
  • Umiejętność efektywnej pracy w systemie zmianowym na pełny etat, gotowość do elastyczności w godzinach pracy.
  • Precyzja w działaniu oraz umiejętność efektywnej organizacji pracy, gwarantująca skuteczne wykonywanie powierzonych zadań z należytą starannością.

Oferujemy:

  • Godziwą stawkę godzinową w wysokości 16,25 euro brutto, gwarantującą uczciwe wynagrodzenie za Twoje zaangażowanie.
  • Bezpłatne mieszkanie w pobliżu miejsca pracy, ułatwiające wygodny dojazd i oszczędzające czas.
  • Możliwość zamieszkania dla par, co pozwoli na dzielenie się wygodnym miejscem zamieszkania i skupienie się na efektywnej pracy.
  • Zatrudnienie w dynamicznym otoczeniu produkcyjnym, zapewniającym nieustanne wyzwania i różnorodność zadań.
  • Pełne profesjonalne szkolenie, obejmujące wszystkie aspekty pracy, abyś mógł skutecznie wykonywać swoje obowiązki na nowym stanowisku.
  • Przyjazną atmosferę w zespole, gdzie cenimy sobie wzajemne wsparcie i współpracę, tworząc motywujące środowisko pracy.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Pakowanie lodów Drezno 2024, imię i nazwisko”

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych zgłoszeń. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 92566300fe57e9a0