€ 1900/mc brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 19, 2019 7:20 am

Propozycja zatrudnienia w fabryce jogurtów ze Stuttgartu dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Niemcy praca aktualna od zaraz na produkcji przetworów mlecznych (jogurtów oraz serków homogenizowanych).

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: praca od końca lutego/początku marca 2019

Obowiązki:

  • prosta praca produkcyjna w fabryce wytwarzającej jogurty i serki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie maszyn w linii
  • dbanie o ciągłość produkcji i dostarczanie składników oraz dbanie o porządek
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy jako pracownik produkcji
  • pracowitość
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • pracę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 200 euro miesięcznie od osoby i 300 euro miesięcznie od pary
  • atrakcyjne dodatki za pełna frekwencję

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjajogurtów/02/19

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2835c6b390c1e222

2 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów Stuttgart”

  1. Agnieszka.Derczyk na Luty 19, 2019 @ 5:05 pm

    Mogę prosić o więcej informacji na maila? Niestety nie można wysłać do Państwa wiadomości.

  2. Agnieszka.Derczyk na Luty 19, 2019 @ 5:05 pm

    Agnieszka.derczyk@gmail.com