€ Do uzg.

Bez języka oferta pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków od zaraz Wuppertal 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuppertal
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 17, 2022 1:36 am

W fabryce z Wuppertal od zaraz legalna praca w Niemczech przy produkcji kosmetyków i perfum. Ogłoszenie 2022 możliwe bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków i perfum

Miasto: Wuppertal, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce z Wuppertalu na produkcji kosmetyków oraz perfum
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem gotowego produktu, obsługą urządzeń jak również taśmy, napełnianiem i pakowaniem produktów,
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac na magazynie i porządkowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy zespołowej
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • staranność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne dodatki – np.: 80% do transportu, 400 euro dodatku referencyjnego na kwartał, 50 euro dodatku dla
  • kierowcy i 300 PLN za polecenie pracownika
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na rok
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania w Niemczech

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz, dostępny w źródle.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/praca-wuppertal

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWY-PROJEKT-Produkcja-kosmetykow-i-perfum/72192/

ID ogłoszenia: 27362fae43e86738