€ 11,25/h brutto + zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par pakowanie zegarków od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 22, 2019 06:05

Oferujemy od zaraz zatrudnienie dla par w Kolonii na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków i biżuterii z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od lutego 2019

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie wykonywała prace przy pakowaniu zegarków i drobnej biżuterii
  • pracownik kontroluje bardzo dokładnie towar, przeciera ściereczkami, pakuje do pudelek wyłożonych atłasem, zabezpiecza i zamyka pudełka

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • zdyscyplinowanie
  • dokładność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od lutego 2019 na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę na czas określony
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • rozwój
  • darmowe przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • bezpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/02/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns2019@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 5175c462e33b2ff9

2 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par pakowanie zegarków od zaraz Köln”

  1. arsenallove na styczeń 22, 2019 @ 18:50

    Witam jestem zainteresowana pracą dla dwóch osób. Przebywamy na terenie Niemiec. Mój numer +4915166446727.Pozdrawiam

  2. Dwie osoby zainteresowane praca . Maila nie mogę wysłać na podany adres. Proszę o kontakt telefoniczny 665963059