€ 12-15/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu pralinek w Norymberdze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 1:23 am

W Norymberdze dla par pakowaczy od zaraz ciekawa oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka na produkcji z opcją zakwaterowania dla pracowników – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 do 15 euro brutto na godzinę pracy – 12 euro/h to stawka dzienna, 15 euro/h to stawka nocna

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce pralinek czekoladowych z Norymbergii
  • wykonywanie prac pomocniczych
  • obowiązkiem będzie wkładanie/układanie/sortowanie czekoladek przy linii produkcyjnej
  • przeprowadzanie selekcji wyrobów
  • pakowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco, np.: prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności
  • mile widziane zgłoszenia od osób (par i grup również) mobilnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy z darmowym internetem
  • dni świąteczne wolne od pracy płatne +100%

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/norymberga-czekoladki

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/314629/0

ID ogłoszenia: 86662953219aa342