€ 2200 +zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu kawy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 9, 2021 2:47 am

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla par przy pakowaniu kawy. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech 2021 od zaraz i bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na stanowisku pakowacza zestawów promocyjnych.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • łatwa praca manualna przy kompletowaniu oraz pakowaniu kawy z kubkiem lub innym gadżetem w zestawy prezentowe i promocyjne
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne przykładanie się do obowiązków
  • samodyscyplina
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 3 miesięczny okres próbny
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • dringende@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Pakowanie kawy, Berlin LIPIEC_21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-kawy-berlin/

ID ogłoszenia: 35560e719092a84a