€ 3400 brutto

Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech jako tester leków Bawaria 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium, Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: maj 10, 2019 03:47

Aktualne ogłoszenie od zaraz do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku testera leków. Ogłoszenie 2019 z Bawarii bez znajomości języka z zakwaterowaniem i wyżywieniem na miejscu (bezpłatnie!).

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Bawaria

Wynagrodzenie: 3400 euro brutto miesięcznie

Umowa: na pół roku (do końca października 2019)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Obowiązki:

  • początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych
  • zadania polegają na systematycznym braniu leków oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregów testów
  • testy to między innymi proste zadania sprawnościowe
  • szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy
  • dobre zdrowie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w pensjonacie 4****
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni
  • zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • testmedical@tech-center.com w tytule proszę napisać “Testy maj 2019 + Nazwisko i Imię”

ID ogłoszenia: 4505cd4a8361331f

3 komentarze na “Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech jako tester leków Bawaria 2019”

  1. Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą. Mam 18 lat, jestem zdrowy i chętny do testowania. Proszę o kontakt (690495557)

  2. dulian35 na maj 13, 2019 @ 10:03

    Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Mam 18 lat, jestem zdrowy i chętny do testowania. Proszę o odpowiedź (690495557)

  3. dandil84 na maj 16, 2019 @ 09:03

    witam,
    jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt pod nr 797363754