€ 3-4 tyś euro/mc brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy testach leków München bez języka 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2017 02:11

Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia w charakterze testera leków. Zatrudnienie 2017 od zaraz w Monachium z zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Tester leków
Miejscowość: okolice Monachium, Niemcy
Termin: praca do podjęcia od zaraz
Zarobki: 3-4 tyś euro miesięcznie brutto
Liczba wakatów: 30

Zakres zadań:

  • praca tymczasowa na 6 miesięcy w pensjonacie przy testach leków
  • osoby które zostaną zakwalifikowane do tego projektu będą odpowiedzialne za przyjmowanie leku lub produktu placebo i wypełnianie ankiet oraz wykonywanie testów sprawnościowych – są to proste ćwiczenia możliwe do wykonania dla wszystkich
  • każda osoba musi przejść szczegółowe badania
  • osoby które będą testerami będą miały bardzo dużo czasu wolnego – testy leków zajmować będą do 4 godzin dziennie, resztę można spożytkować korzystając z atrakcji zapewnianych przez uzdrowisko

Wymagania:

  • wiek do 65 roku życia
  • brak nałogów
  • możliwość podpisania umowy z klauzulą poufności oraz wypełniania regularnych (co tydzień/dwa tygodnie/miesiąc) ankiet po zakończeniu projektu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność
  • gotowość wyjazdu na 6 miesięcy – bez opcji opuszczania ośrodka przez ten czas!

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na pół roku
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pełne wyżywienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dla kandydatów którzy się sprawdzą opcja brania udziału przy innych podobnych realizacjach
  • pomoc koordynatora Polaka i stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medcznej

Jak aplikować?
Zgłoszenia proszę wysłać na podany poniżej email. W zgłoszeniu proszę napisać swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, wiek), stan zdrowia, przebyte choroby, przyjmowane leki. Prosimy również nie zapominać o dołączeniu klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

email: medical@tech-center.com

Więcej informacji udzielimy po wstępnym zaakceptowaniu zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8995947042fe88d9

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy testach leków München bez języka 2017”

  1. Jestem zainteresowana oferta,kontakt a.prorok71@wp.pl,tel +48721248838

  2. Witam , jestem zainteresowany ofertą .
    mirodob@wp.pl , tel. +48 603189050
    Miroslaw Dobkowski , wiek 60 , w pełni zdrowy , bez leków .

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”