€ 2900 +zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca od zaraz kierowca kat.B-dostawca zakupów w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 22, 2021 01:40

Bez znajomości języka aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B – dostawcy zakupów w delikatesach online z Kolonii. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca zakupów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2900 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dostawa zakupów zamawianych przez delikatesy internetowe
  • dostawy realizowane są wyłącznie do drzwi – nie przez próg
  • pracownik będzie stawiał się w wyznaczonych porach na magazynie, przyjmował towar, opracowywał trasy oraz jeździł i dostarczał zamówienia zgodnie z grafikiem

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo pracy
  • umiejętność współpracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • uniform służbowy
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia oraz wsparcie we wszystkich kwestiach – urzędowych, kadrowych, administracyjnych, organizacyjnych
  • bardzo dobre zarobki
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 300 euro/osoba
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pełny etat
  • auto służbowe w godzinach pracy + karta paliwowa + telefon służbowy
  • elastyczny grafik

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/010/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-jako-kierowca-kat-b-dostawca-zakupow-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 386616dfa6be7e1f