€ 10/h brutto

Bez języka Niemcy praca jako pomoc kuchenna od zaraz we Fryburgu 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fryburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 17, 2017 04:06

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w rejonie Fryburga. Zatrudnienie od zaraz na zmywaku i przy przygotowaniu dań bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na zmywaku

Miejscowość: Fryburg, Niemcy

Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy

Nr referencyjny: 20171109

Opis zadań:

  • wykonywanie prac mających na celu utrzymanie czystości w kuchni, np. mycie podłóg, zmywanie
  • nieskomplikowane zadania przy przygotowywaniu dań

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn!
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelne podejście do powierzonych zadań
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana aczkolwiek niewymagana
  • punktualne stawianie się w pracy
  • dostępność
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na stałe
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy z możliwością korzystania ze świadczeń socjalnych, np. świadczenia na dziecko
  • pracę w wymiarze 8,5 godzin dziennie
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • pracę w niedziele dodatkowo płatne w wysokości +50%, czyli 15 euro na godzinę
  • zamieszkanie w cenie około 50 euro w pokoju jednoosobowym
  • wolny poniedziałek i wtorek
  • dostęp do wi-fi

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • rekrutacja@refco.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-na-zmywaku-bez-jezyka-niemcy-3917632.html

ID ogłoszenia: 2905a0e155d1f678