€ 13,40/h + zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca fizyczna przy przeprowadzkach od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 20, 2018 5:17 am

Szukamy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w firmie z Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zakwaterowanie darmowe zapewnione jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 13,40 euro na godzinę pracy brutto oraz dodatek w postaci diety za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • praca o charakterze fizycznym przy przeprowadzkach
  • pracownicy odpowiedzialni są za przenoszenie, zabezpieczanie, demontaż i montaż rzeczy należących do klientów

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy kat.B lub C
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do cyklicznych, dalszych wyjazdów
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę  pracę
  • elastyczny grafik
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 05/2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 8815ad8f0161c1d6