€ 17,00 brutto/h+mieszkanie

Bez języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu lodów od zaraz w fabryce z Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca lipca 2024
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2024 01:19
  • Wygasa: 16 dni, 8 godzin

Aktualne ogłoszenie dam tymczasową pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w fabryce z Drezna do końca lipca 2024. Zakwaterowanie darmowe na czas kontraktu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 17,00 euro brutto na godzinę pracy

Start: czerwiec 2024

Liczba miejsc: 6

Opis Stanowiska:

Poszukujemy pracowników do precyzyjnego pakowania lodów zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Do głównych obowiązków będzie należało etykietowanie oraz estetyczne pakowanie produktów na linii produkcyjnej, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy od czerwca 2024 roku, z elastycznością w dostosowaniu się do terminów.
  • Dobra kondycja fizyczna, umożliwiająca wydajną pracę na linii produkcyjnej.
  • Zaangażowanie i chęć do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, wspierające rozwój osobisty i zawodowy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym na pełny etat, z elastycznością w godzinach pracy.
  • Precyzyjność i zdolność do efektywnej organizacji pracy, zapewniające dokładne wykonanie zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 17,00 euro brutto, zapewniającą uczciwe wynagrodzenie za wykonaną pracę.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, ułatwiające codzienny dojazd.
  • Możliwość zakwaterowania dla par, co pozwala na wygodne dzielenie miejsca zamieszkania i skupienie się na pracy.
  • Pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym, oferującym różnorodność zadań i codzienne wyzwania.
  • Kompleksowe szkolenie, obejmujące wszystkie aspekty pracy na nowym stanowisku.
  • Przyjazną atmosferę w zespole, gdzie cenimy wzajemne wsparcie i współpracę, tworząc motywujące środowisko pracy.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Pakowanie lodów Drezno 2024, imię i nazwisko”

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych zgłoszeń. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 51466677a75bbe2e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.