€ 12,84/h + zakwaterowanie

Bez języka fizyczna praca w Niemczech dla par w sklepie od zaraz Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2019 6:03 am

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w sklepie. Zatrudnienie 2019 w Kolonii dla par również bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na regały.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w markecie polegająca na dbaniu o porządek alejek
  • osoba zatrudniona będzie kontrolować jakość, zdejmować produkty przeterminowane, wykładać nowe, zmieniać ceny itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak problemów ze zdrowiem
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będą osoby z własnym autem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • bezpłatne lokum zorganizowane niedaleko pracy
  • pełny etat
  • pomoc przy formalnościach i zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • przyjazny zespół
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w oparciu o umowę próbną na 3 miesiące

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fiz/a4/01/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-dla-par-w-sklepie-bez-znajomosci-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 285c46167878f89