€ 14,25/h brutto

Bez języka fizyczna praca Niemcy od zaraz przy sortowaniu owoców Hanower 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 27, 2021 3:07 am

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze przy sortowaniu owoców. Pracodawca oferuje odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 14,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od sierpnia 2021

Wakaty: 11

Obowiązki:

  • sortowanie i pakowanie owoców oraz warzyw
  • praca wykonywana jest samodzielnie pod presją czasu

Oczekiwania:

  • zręczność, zwinność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • dobra sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • solidność
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od sierpnia 2021 na niemieckiej umowie o pracę
  • pełny wymiar godzinowy
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie w cenie 300 euro miesięcznie + media – zapewnione w pełni wyposażone i komfortowe lokum
  • pracodawca oferuje pokrycie połowy kosztów w przypadku wywiązywania się z obowiązków, posiadania dobrej frekwencji oraz dbania o powierzony lokal
  • świadczenia socjalne
  • rzetelne przeszkolenie w języku polskim
  • ubezpieczenie
  • płatny urlop

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie owoców, Hanower + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-owocow-od-zaraz-hanower-2021/

ID ogłoszenia: 87060fd5fec47090