€ 10/h netto

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie przy dociepleniach od zaraz Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuppertal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 24, 2018 05:00

Oferujemy zatrudnienie w Kolonii i Wuppertal dla osób bez znajomości języka przy dociepleniach. Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Wuppertal i Kolonia, Niemcy

Pensja: 10 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy montażu dociepleń, przeważnie zadania na wysokościach

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy przy dociepleniach
  • praktyczna znajomość zawodu
  • możliwość wykonywania pracy na wysokościach

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki w wysokości 10 euro netto na godzinę pracy
  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • pracodawca zapewnia narzędzia pracy oraz auto służbowe
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 130 do 150 euro miesięcznie
  • pracę 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku po 9 godzin dziennie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą zapraszamy do przesłania CV na adres: cv@irkl.pl

Kontakt telefoniczny, dostępny jest z Lidią, tel. 536 275 320

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-dociepleniach-bez-jezyka-od-zaraz-na-budowie-wuppertal-kolonia/

ID ogłoszenia: 2775b55febf5ff9b