€ 2660+premie, dodatki

Bez języka dla par fizyczna praca Niemcy od zaraz w sklepie wykładanie towaru, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2023 01:38

Sklep z Düsseldorf poszukuje osoby lub pary do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie dla pracowników na miejscu zapewnione będzie bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Termin: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2660 euro brutto miesięcznie

Zadania:

  • Wykonywanie fizycznej pracy w sklepie.
  • Uzupełnianie towarów na regałach.
  • Prowadzenie kontroli jakości produktów (sprawdzanie daty przydatności do spożycia).
  • Układanie nowych produktów na półkach sklepowych.
  • Zachowanie czystości i porządku w sklepie.

Wymagania od pracownika:

  • Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Niemczech.
  • Posiadanie cech takich jak sumienność, zaangażowanie i motywacja.
  • Dobry stan zdrowia fizycznego.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.

Nasza oferta obejmuje następujące korzyści:

  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Pomoc w procesie relokacji.
  • Stałe wsparcie przez cały okres trwania umowy.
  • Niemiecka umowa o pracę na pełny etat.
  • Możliwość otrzymywania zaliczek do 150 euro co tydzień.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Świadczenia socjalne.
  • Kompleksowe szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Düsseldorf 10/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-w-sklepie-od-zaraz-bez-jezyka-wykladanie-towaru-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 3556515d0834b250