€ 9,35/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory truskawek od zaraz 2020 Viersen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Viersen
  • Opublikowany: Sierpień 14, 2020 4:16 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie na hali w Viersen od zaraz dla 10 osób – obecnie poszukiwane są wyłącznie panie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Viersen, Niemcy

Stawka: 9,35 euro/h

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 17 sierpnia!

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • ręczny zbiór truskawek przy stołach na hali – dlatego nie jest konieczna wymuszona pozycja
  • prace porządkowe – dbanie o krzaczki, usuwanie zeschniętych liści, nawadnianie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjności w terminie od 17 sierpnia 2020
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę od poniedziałku do soboty w wymiarze 44 godzin na tydzień
  • opcja wyjazdu wraz z koleżanką
  • zatrudnienie w Niemczech bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • umowę do końca października
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • karolina.kilian@eastrecruiting.de

Możliwy jest również kontakt telefoniczny w godzinach od 8;30 do 16:30 pod numerem:

  • +48 694 684 135

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-od-17-sierpnia-dla-kobiet-viersen/

ID ogłoszenia: 2435f31a630d2648