€ 7-12 tys PLN brutto

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach truskawek 2021 Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erden
  • Długość umowy: 1,5 miesiąca
  • Opublikowany: Czerwiec 15, 2021 2:18 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy zbiorach truskawek w Erden 2021. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia w rolnictwie.

Stanowisko: pracownik do zbioru truskawek

Wynagrodzenie: miesięcznie od 7 do 12 tysięcy PLN brutto, obowiązuje wynagrodzenie na akord

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Erden, Niemcy

Zakres zadań:

  • fizyczna praca przy ręcznym zbiorze truskawek
  • po skończeniu sezonu na truskawki, pracodawca zapewnia pracę przy malinach, porzeczkach i borówkach

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od pań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od zaraz na 1,5 miesiąca
  • pracę od zaraz w oparciu o umowę podpisaną bezpośrednio z gospodarzami na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane w domach przez pracodawcę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48513768908

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-zbiory-truskawki-2021-w-erden/

ID ogłoszenia: 82360c785e8be1dd