€ 9,35 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy kwiatach ogrodnictwo 2020, Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsbüren
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 28, 2020 3:37 am

Na terenie Emsbüren od zaraz w ogrodnictwie do podjęcia sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy kwiatach i pomidorach szklarniowych 2020. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Emsflower GmbH to najnowocześniejsza w Europie szkółka kwiatów i pomidorów.

Poszukujemy zainteresowanych kobiet i mężczyzn do naszej sezonowej pracy w szklarni w Emsbüren.(Niemcy)

Zakres obowiązków:

• Sadzenie roślin

• Pakowanie roślin

• Obsługa nowoczesnych maszyny do sadzenia

• Praca na platformie

• Pakowanie roślin i przygotowywanie do wysyłki

Oferujemy

• Płace godzinowe: 9,35 EUR brutto

• Pracuj od poniedziałku do soboty co najmniej po 8 godzin dziennie

• Nowoczesne zakwaterowanie z maksymalnie dwoma osobami w pokoju. Każdy pokój ma własną kuchnię i łazienkę (wynajem pokoju 7 euro dziennie za Osobę)

• Umowy wielomiesięczne

Nasze oczekiwania wobec ciebie:

• niezawodność

• Sprawność fizyczna

• elastyczność godzin pracy

• Gotowość do pracy w weekendy

Czy jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

numer Telefonu: 049-5903-93 553-25

Prosze dzwonic w godz. 8:00-16:00

Również można dołaczyć CV.

Mówimy po polsku.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-niemcy-przy-pomidorach-kwiatach-CID4-IDE6R7b.html

ID ogłoszenia: 4475f4846ab5eb36