€ do uzgodnienia

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech 2021 przy zbiorach szparagów Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 24, 2020 03:41

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2021 dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bawarii przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w zakładzie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca polowa przy ręcznym zbiorze szparagów
  • dodatkowo poszukiwani są kierowcy ciągników rolniczych, ciężarówek, rolnicy z wykształceniem, mechanicy technicy maszyn i urządzeń rolniczych

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. C lub CE

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • umowę o pracę
  • sezonowe zatrudnienie do podjęcia na rok 2021

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do zgłaszania się telefonicznie:

  • Pani Bożena Tokarz: 122845175

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2021-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-bawaria/

ID ogłoszenia: 6955fbbb3655c8dc