€ Do uzg.

Bez języka dam pracę w Niemczech przy inwentaryzacji, Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 17, 2021 2:31 am
  • Wygasa: 6 dni, 12 godzin

M.in. w Berlinie od jesieni 2021 oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy inwentaryzacjach. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie dla pracowników.

STANOWISKA:

PRACOWNIK INWENTARYZACJI
PRACOWNIK INWETARYZACJI Z PRAWEM JAZDY – KIEROWCA
PRACOWNIK INWENTARYZACJI – TEAM LEADER Z J. NIEMIECKIM LUB Z J. ANGIELSKIM

PIERWSZE ZAPISY NA JESIEŃ 2021
MASZ DOŚWIADCZENIE W PRACY ZE SKANEREM?!
APLIKUJ JUŻ DZIŚ – CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!

CZAS START: JESIEŃ 2021

LOKALIZACJĘ: BERLIN / HANNOVER / BREMEN / HAMBURG / KARLSRUHE / DARMSTADT
PRACA W TEAMACH 6- 9 OSOBOWYCH
MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA GRUP ZNAJOMYCH
GWARANCJA GODZIN!

OPIS STANOWISKA:

INWENTARYZACJA PRODUKTÓW W SKLEPACH DUŻYCH SIECI HANDLOWYCH NA TERENIE NIEMIEC
LICZENIE / SKANOWANIE TOWARÓW
DOSTOSOWANIE SIĘ DO ZASAD BHP
KIEROWCA *DODATKOWO TRANSPORT PRACOWNIKÓW (DODATKOWE €€)
TEAM LEADER * RAPORTOWANIE/ KONTAKT Z OSOBĄ PROWADZĄCĄ PROJEKT (DODATKOWE €€)

Informujemy, iż w związku z zaostrzeniem przepisów dot. epidemii SARS-COV-2

wjeżdżając do Niemiec trzeba posiadać:

1. aktualne zaświadczenie osoby zaszczepionej na SARS-COV-2 lub

2. zaświadczenie lekarskie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem lub

3. aktualny negatywny test na obecność koronawirusa.

Wymagania stanowiska

DYSPOZYCYJNOŚĆ
SUMIENNOŚĆ
ZAANGAŻOWANIE
DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE – PRACA ZE SKANEREM/ PRACA NA MAGAZYNIE
PRAWO JAZDY W PRZYPADKU PRACOWNIKA INWENTARYZACJI – KIEROWCY (DODATKOWE BENEFITY FINANSOWE €€)
ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO LUB J. ANGIELSKIEGO (DODATKOWE BENEFITY FINANSOWE €€)

Oferujemy

ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
ZAKWATEROWANIE NA TERENIE NIEMIEC – BEZPŁATNE
TRANSPORT LOKALNY – KOMFORTOWE WARUNKI PODRÓŻY (BUSY 6-9 OSOBOWE)
WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA NA TERENIE NIEMIEC
WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS – € / GWARANCJA GODZIN
LICZNE PREMIE I BONUSY – SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

Aplikacja

Przez formularz na stronie: http://bit.do/inwentaryzacje-berlin

źródło: aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pracownik-inwentaryzacji—pierwsze-zapisy-na-jesien/51973/

ID ogłoszenia: 212613fdd56a452f