€ od 13/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z zabawkami Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 1, 2022 01:30

Oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni zabawek. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz w Poczdamie dla komisjonerów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni zabawek
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o porządek, samodzielne przygotowywanie dokumentów, drukowanie naklejek, kompletowanie zamówień, pakowanie, rozładunek dostaw, przeprowadzanie kontroli jakości i wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • przykładanie się do obowiązków
  • samodzielność
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w pensjonacie
  • pracę w systemie zmianowym
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dodatki – dofinansowanie do obiadów, karty sportowe, atrakcyjne szkolenia, imprezy integracyjne

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Hurtownia zabawek | Poczdam 2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-zabawek-w-poczdamie/

ID ogłoszenia: 88262bdc7f6e16f6