Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2500-2700 brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z obuwiem w hurtowni z Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 12, 2023 00:46
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z obuwiem w hurtowni z Hamburga

Opis

Dla komisjonerów w rejonie Hamburga możliwa od zaraz ciekawa praca w Niemczech na magazynie hurtowni z obuwiem. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego przy kompletowaniu zamówień oraz pakowaniu wysyłek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem i akcesoriami sportowymi

Wynagrodzenie: 2500 do 2700 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 5

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie zamówień na magazynie obuwia poprzez kompletowanie towarów zgodnie z listą, pakowanie ich oraz zabezpieczanie przesyłek. Będzie również obsługiwać sprzęt magazynowy, przyjmować i rozładowywać dostawy, a także przyjmować zwroty towarów. Dodatkowo, pracownik będzie aktualizować dane w systemie komputerowym, wystawiać dokumenty i współpracować z innymi pracownikami firmy.

Oczekiwania:

Osoba zainteresowana stanowiskiem pracy powinna być bardzo motywowana, posiadać doskonałą organizację czasu pracy, sumiennie wypełniać swoje obowiązki, radzić sobie z pracą pod presją, być pomocną i zaangażowaną, a także charakteryzować się sumiennością i solidnością. Język niemiecki będzie atutem przy rekrutacji.

Zapewniamy:

Firma zapewnia kompleksowe przeszkolenie dla pracownika, wsparcie polskojęzycznego koordynatora, zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę z możliwością podjęcia pracy od razu. Praca będzie prowadzona w systemie trzyzmianowym, a pracownik otrzyma dodatkowe atrakcyjne bonusy do solidnego wynagrodzenia oraz liczne szkolenia pozwalające na rozwój zawodowy.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. mg/o5/h04/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-w-hurtowni-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 483645d66e0461c6

    

ilość wszystkich wyświetleń: 284, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.