€ 12,55/h+dieta, zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy regipsach Aldingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aldingen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 6, 2020 05:57

Oferujemy zatrudnienie w Aldingen przy zabudowie suchej. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach bez znajomości języka dla budowlańców. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu dla fachowców pracodawca.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Aldingen, Niemcy

Pensja: 12,55 euro brutto na godzinę pracy, do tego dieta dzienna w wysokości 24 euro netto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy wykończeniach, polegająca na montażu regipsów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż płyt z karton gipsu

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność, rzetelne wypełnianie obowiązków
  • precyzja pracy
  • od jednej osoby w zespole wymagana jest znajomość języka niemieckiego
  • auto również od jednej osoby na ekipę

Oferujemy:

  • opiekę rezydenta poprzez cały czas zatrudnienia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • atrakcyjne zarobki
  • opcja pobierania zaliczek
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • odprowadzanie składek i dostęp do świadczeń
  • ubezpieczenie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • płatny urlop Soka Bau

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: REG/2020/DE

Kontakt telefoniczny, dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 15:30, pod numerami:

  • +48 32 746 57 40 lub +48 32 746 01 46

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-przy-regipsach-aldingen/

ID ogłoszenia: 6385fa3ffa04c927