€ 10,50-13,50/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka sprzątanie kina od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 2, 2018 4:43 am

Poszukujemy osób bez znajomości języka i doświadczenia do sprzątania kina w Dortmundzie. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla sprzątaczki – sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Liczba miejsc: 5

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa od 10,50 do 13,50 na godzinę w zależności od indywidualnych umiejętności

Obowiązki:

  • praca na terenie dużego multipleksu położonego w Dortmundzie
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie sprzątaniem sal kinowych, toalet oraz innych części

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do obowiązków
  • dokładność, skrupulatność, pracowitość
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od osób z językiem niemieckim

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • praca w soboty i niedziele oraz dni wolne będzie płatna +50% do stawki podstawowej
  • zamieszkanie zorganizowane na pierwsze 3 miesiące w kwaterach wynajętych, miesięczny koszt od osoby to 220 euro
  • pomoc w organizacji samodzielnego lokum

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych – aktualnego CV na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie kina, Dortmund – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kina-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 6615a9876fd300d3