€ 1886/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 6, 2019 02:22

Zatrudnienie od zaraz dla par na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych w fabryce z Düsseldorf. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1886 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 10

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta praca na jednym z wielu etapów produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • obowiązkiem będzie dbanie o wysoką jakość, obróbka części, składanie i pakowanie produktu końcowego
  • wszelkie zadania wykonuje się z najwyższą starannością stosując się do zasad BHP

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność

Zapewniamy:

  • przyjazny, koleżeński i ambitny zespół
  • pracodawca zapewnia zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • młody i zgrany zespół
  • na miejscu zapewnione płatne zakwaterowanie, koszt to 300 euro od osoby lub 500 euro od pary
  • pełny etat
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dodatek na częściowe pokrycie kosztów zamieszkania
  • premie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/05/19

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2325cceef4ff2601