€ od 1500 euro brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech na produkcji herbat od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: przynajmniej 3 miesiące
  • Opublikowany: listopad 26, 2015 05:56

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w fabryce na produkcji herbat owocowo-ziołowych. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz w Düsseldorfie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Czas trwania umowy: od 3 miesięcy

Płaca: przez pierwsze 3 miesiące wynagrodzenie miesięczne wynosi 1500 euro brutto, później natomiast stawka wzrasta do 1600 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w fabryce herbatek owocowo – ziołowych z suszu. Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie przygotowywać odpowiednie mieszkanki i pakować gotowe saszetki lub opakowania.
  • Inne zadania związane z kontrolą jakości, pakowaniem lub magazynowaniem towarów mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • bezkonfliktowość i umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka odpowiedzialność, zaangażowanie
  • uczciwość
  • umiejętność sprawnego adaptowania się do nowych warunków

Zapewniamy:

  • na miejscu pomoc polskiego przedstawiciela
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pierwsza umowa na 3 miesiące
  • pracodawca może zaproponować podjęcie stałej pracy w Niemczech
  • ubezpieczenie pracownicze oraz odprowadzanie składek
  • terminowe wypłacanie pensji – raz w miesiącu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja herbatek, Düsseldorf″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-herbat-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 48256566744b8f5c

3 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech na produkcji herbat od zaraz Düsseldorf”

  1. Aleksandra Chodorowicz na listopad 27, 2015 @ 16:10

    Witam.Jestem zainteresowana pracą. Mieszkam na stałe w Niemczech Meerbusch Buderich.Mam 39 lat.W Polsce pracowałam w gastronomi.Z poważaniem Aleksandra Chodorowicz.

  2. Witam serdecznie.Wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani.Mieszkamy w Niemczech.prosze o kontakt na email.

  3. witam jestem zainteresowana oferta pracy +48 733 836 310