€ 15/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz remonty-wykończenia Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mainz
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 15, 2019 4:28 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz w Mainz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Lokalizacja: Mainz, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na budowie polegająca głównie na remontowaniu oraz wykończeniach wnętrz
  • zadania wykonywane są w domach prywatnych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się szpachlowaniem, malowaniem, tapetowaniem
  • samodzielne układanie płytek oraz paneli

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej minimalne doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne
  • na miejscu zapewnione są narzędzia, samochód służbowy T5 na dojazdy do pracy
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z Grzegorzem:

  • 0049 176 255 295 98 lub 0048 578 923 579

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-bez-jezyka-od-zaraz-mainz/

ID ogłoszenia: 7405c8aa8fe46203