€ 10-16/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz przy remontach i wykończeniach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2021 02:27

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Oferta z Frankfurtu nad Menem dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatnie zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik remontowo wykończeniowy

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 10-16/h €, dla osób z własnym samochodem i narzędziami od 12-16 euro na godzinę pracy, stawka ustalana jest indywidualnie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • prace remontowo wykończeniowe w domach i mieszkaniach plus renowacje tarasów, balkonów, basenów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie np.: montaż płytek, szpachlowanie, tynkowanie, montaż regipsów, okien, drzwi, murowanie, szalowanie itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na budowie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej, numeru podatkowego oraz A1 na Niemcy

Zapewniamy:

  • system pracy 6 tygodni w Niemczech / 2 tygodnie w Polsce
  • możliwość zorganizowania zamieszkania w cenie 12 euro na dobę
  • odpłatne przejazdy w cenie 3 euro dziennie – opcja dla osób bez samochodu
  • pełny etat
  • opcja rozliczania się od całości

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • Tel.: 004 915 7835999

Aplikować można poprzez stronę: www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-budowie-w-niemczech-okolice-frankfurtu-nad-menem-CID4-IDK55rN.html

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-remonty-i-wykonczenia-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 37961b22c1c55b31